České  stránky
Firma František Ondráček, malířské a restaurátorské práce vznikla v roce 1991, přičemž zakládající kolektiv měl již za sebou téměř 20-ti letou zkušenost, vyplývající ze vzájemné spolupráce. Díky této bohaté zkušenosti řemeslnící skýtali záruku vysoké kvality prováděných děl, a to převážně na obnovách a rekonstrukcích významných památkových objektů (převážně v historickém centru Prahy). Tomu napomohla i strategická poloha zázemí firmy v této lokalitě (poblíž Staroměstského náměstí). Tolik z historie.

V současné době zaměstnáváme dle potřeby až 50 kvalifikovaných malířů a rozsah prováděných prací jsme rozšířili o malířské práce běžnějšího charakteru. Stále však klademe velký důraz na profesionální přístup, což obnáší dodržování všech řemeslnických postupů a technik, snahu o maximální přizpůsobení se představě zákazníka, zvýšený ohled na čistotu a pořádek a v neposlední řadě i přesnost a preciznost pro docílení max. konečného efektu.

Naše činnost v oblasti restaurátorských prací se též rozšířila, a to o provádění restaurátorských průzkumů, zpráv, znaleckých posudků vč. dokumentace, které jsou nezbytné při rekonstrukcích památkově chráněných objektů. Jsme držitelem licence Ministerstva kultury ČR, vztahující se na restaurování maleb.

Doufáme, že Vás naše prezentace na webových stránkách zaujala. Bude pro nás potěšením, pokud nás oslovíte. Rádi pro Vás připravíme podrobnější nabídku.